Osiągnięcia “Wojny z rakiem”

Trwa migracja :/
Artykuł może wyświetlać się niepoprawnie
Przenoszę wpisy ze starego systemu. Niestety migracja wymaga ręcznych poprawek (czasu)

Prezydent Nixon, na początku lat 70-tych „wypowiedział wojnę” nowotworom. Specjalnie użyto terminologii wojskowej, żeby opisać podejście nauki do tej strasznej choroby. Wydano miliardy dolarów na badania nad rakiem i poszukiwanie środków chemoterapeutycznych mających hamować jego rozwój. Teraz, po latach, okazuje się, że strategia walki z rakiem, jaką przyjęto głównie w USA była błędna. Wojna z rakiem została przegrana, nie zahamowano epidemii chorób onkologicznych. Dzieje się wręcz przeciwnie.  Instytucją, która prowadzi wszelkiego rodzaju statystyki, wydaje zalecenia dotyczące leczenia choroby nowotworowej i prowadzi rejestr skuteczności leczenia nowotworów w USA jest Narodowy Instytut ds. Nowotworów (National Cancer Institute, NCI). Instytut ten wydał ok. 90 MILIARDÓW dolarów na badania i leczenie nowotworów w okresie trwania “wojny przeciwko nowotworom” ogłoszonej przez prezydenta Nixona. Powstało ponad 260 różnych organizacji typu non-profit zajmujących się walką z rakiem, których łączny budżet wyniósł 2,2 MILIARDA dolarów. Co jest efektem prowadzenia tej „wojny”? Od 1975 r do 2007 ilość przypadków raka piersi wzrosła o… 30%, a nowotworów prostaty o…50% !! W przypadku wielu innych nowotworów nadal odnotowuje się wzrost, szczególnie w przypadku nowotworów nerki, wątroby, tarczycy, skóry i układu limfatycznego. Szczególnie niepokojącym jest znaczny wzrost występowania białaczki oraz nowotworów mózgu u dzieci. Oficjalnie już się mówi, że wojna z rakiem została przegrana. Dane pochodzące z Narodowego Instytutu ds. Nowotworów są wręcz druzgocące. Jest to tym bardziej przerażające, że dane tej instytucji uchodzą za najbardziej wiarygodne.

Komentarze do „Strategii Walki z rakiem w Polsce 2015 -2024” – konsultacje społeczne (Ukryte Terapie)

Oryginalny tekst + komentarz znajduje się na: http://ukryteterapie.pl/strona/nowotwory

Jakie efekty? 🙂

Czego można się spodziewać?

 

Ostatnio opublikowany raport Światowej Organizacji Zdrowia wskazuje, że w ciągu następnych 20 lat, zachorowalność na chorobę nowotworową wzrośnie o 57%! Co jest jeszcze bardziej istotne to, że raport wydany przez tą samą organizację stwierdza, że :”85% (!!) nowotworów u dorosłych można całkowicie uniknąć, z czego około połowa jest spowodowana niedoborami środków odżywczych.  

Komentarze do „Strategii Walki z rakiem w Polsce 2015 -2024” – konsultacje społeczne (Ukryte Terapie)

 

Na marginesie: można być grubym, otyłym, jeść bardzo dużo i jednocześnie być niedożywionym (niedobory).
Problem w tym, że wysoko przetworzone jedzenie jest po prostu puste!

 

„Szaleństwem jest wciąż robić to samo i oczekiwać różnych rezultatów”

 

Nowotworów jest więcej i więcej, czyli jest sposób by zwiększyć ich ilość. Jeśli można zwiększyć ich ilość to pewnie możliwa jest ich redukcja. Jednak dlaczego jest tak jak jest? Może występuje konflikt interesów, być może z perspektywy 'systemu’ nie opłaca się byśmy byli zdrowi. Podobnie jak z zadłużeniem. Lepiej gdy Kowalski nie ma długów, jednak z perspektywy systemu pieniężnego by system nadal funkcjonował, zadłużenie musi rosnąć! (Tak współczesny pieniądz, ma pokrycie w długu, a nie w czymś 'realnym’ – np. złocie).

 

Przy okazji Ukrytych Terapii i Jerzego Zięby, polecam jego książki:

 

 

Wygląda na to, że medycyna konwencjonalna, nie radzi sobie z plagą nowotworów. Być może: „nie tędy droga”.

Skuteczność Chemioterapii na poziomie 2-3% trudno nazwać sukcesem.

Więcej dowiesz się w artykule:


Dlatego uważam, że rozwiązań w przypadku nowotworów należy szukać gdzie indziej (chemioterapia, radioterapia, operacja) – to nie wszystko.

 

 

 

 

Ciekawe? Newsletter?

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze